WYNIKI MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI KULTURYSTYKI Skarszewy 2018

WYNIKI MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI KULTURYSTYKI & FIT KIDS

                                                    WBBF – WFF POLSKA

(KULTURYSTYKA I FITNESS DOROSŁYCH)

 

  1. AEROBIC PERFORMANCE MAN

 

                I     PIOTR SEMKŁO

 

 

  1. FITNESS MODEL WOMAN

 

I     AKSANA SELIVONETS (BIAŁORUŚ)

 

 

  1. FITNESS MODEL MAN

 

I     RAFAŁ PROKOPIUK

II    JAKUB ZWALIŃSKI

III   PATRYK BŁOCKI

IV   MATEUSZ SIKORA

V    ULADZISLAU KHUCHAU  (BIAŁORUŚ)

 

 

  1. JUNIOR

 

I     PIOTR MYSŁEK

II    KRYSTIAN SPYCHAŁA

III   DAMIAN DĄBROWSKI

IV   KACPER MYDŁOWSKI

 

 

 

 

  1. MUSCLE MODEL

 

I     TOMASZ SMOLICHA

II    PATRYK BŁOCKI

III   RAFAŁ PROKOPIUK

IV   MATEUSZ SIKORA

V    ADAM KUNCICKI

VI   ABOU DAHER WAFA  (NIEMCY)

 

 

  1. BIKINI WOMEN CLASSES

 

                     I    OLGA LISTAPADAWA (BIAŁORUŚ)

                     II     SABINA DERDA

                     III     SYLWIA KOWALSKA

                     IV     PAULINA NOWACZY GRAJEK

                      V     DOROTA MARKOWSKA

                     VI      AKSANA SELIVONETS (BIAŁORUŚ)

 

 

  1. BODY ATHLETIC MAN do 175cm

 

I   PIOTR SZCZYTKO

II  MOUSA ANAS WALEED M (ARABIA SAUDYJSKA)

III  DAMIAN GLISZCZYŃSKI

IV  DANIEL SPYCHAŁA

V    DANIEL CZAJA

 

 

 

  1. BODY ATHLETIC MAN pow. 175 cm

 

I     MAKSYMILIAN LUKAS

II    ŁUKASZ KOTARSKI

III   TOBIASZ GAŁĄZKA

IV   MAKSYMILIAN PRZYBYLSKI

V    DAMIAN DABROWSKI

VI   KORDIAN SKIBIŃSKI

 

 

 

  1. BODY ATHLETIC WOMAN

 

             I    KATARZYNA STAŚKOWSKA

 

  1. BODY BULDING MAN

DO 70 KG

 

I     JAKUB PAPIEŻ

II    KACPER MYDŁOWSKI

 

DO 80 KG

 

I   PIOTR MYSŁEK

II  PIOTR SZCZYTKO

III  KRYSTIAN  SPYCHAŁA

IV  MOUSA  ANAS   WALEED M (ARABIA SAUDYJSKA)

V   MAKSYMILIAN PRZYBYLSKI

VI  DARIUSZ OLKOWSKI

 

 

 

DO 90 KG

 

I   JĘDRZEJ PIETZ

II  ZBIGNIEW TUROWSKI

III  KORDIAN SKIBIŃSKI

IV  LESZEK BIRNA

 

DO 100 KG

 

I   SEBASTIAN PAŁASZEWSKI

II   KAROL   KOWNACKI

III   HANS JÖRG FUSHS (NIEMCY)

 

 

 

100+

 

I    PAWEŁ WITEK

II   DAMIAN JĘDRZEJEWICZ

 

 

  1. MASTERS

I   PAWEŁ WITEK

II   ZBIGNIEW TUROWSKI

 

OPEN

                       I  WOMEN

                            OLGA LISTAPADOWA (BIAŁORUŚ)

 

                       I  MAN

                            SEBASTIAN PAŁASZEWSKI

 

 

Visits:144 Total: 127506