Wyniki zawodów WBBF-WFF Fit-Kids – Skarszewy 10.10.2021

KATEGORIA DO 6 LAT – 2015 r.  
I.IGA SZYBISTTG SOKÓŁ Rzeszów
II.LENA JAKUBOWSKATOP TOYS
III.MARTYNA ADAMIAKTOP TOYS
IV.KORNELIA MOTYLTOP TOYS
V.GABRYSIA POŹNIAKTOP TOYS
VI.MAJA KOSTERSKATOP TOYS
   
   
KATEGORIA DO 7 LAT – 2014 r.  
I.LAURA DERDZIKOWSKAKlub Akrobatyki Sportowej Akro Sól Inowrocław
II.JULIA CEWUCHTOP TOYS
III.WIKTORIA SYCZTG SOKÓŁ Rzeszów
IV.IGA JASKOLSKATOP TOYS
V.AMELIA PATURATOP TOYS
VI.IGA MIĘKINAAkrobatyka Trójmiasto
   
KATEGORIA DO 8 LAT – 2013 r.  
I.MILENA WASIUTATOP TOYS
II.LENA WIATERStowarzyszenie „Regionalni” Sandomierz
III.VLADYSLAVA FROLOVATG Sokół Rzeszów
IV.LAURA JANCAUKS PIRAMIDA
VANITA OPIELATG Sokół Rzeszów
VI.NATALIA KLUCZYŃSKAAkademia Sportu Natalii Bocian
VII.HANNA JOBCZYŃSKATG Sokół Brodnica
   
KATEGORIA DO 9 LAT – 2012 r.  
I.WIKTORIA STANKOWSKAKlub Akrobatyki Sportowej Akro Sól Inowrocław
II.MILENA ŻOŁNOWSKATG Sokół Rzeszów
III.MAJA PSTRAGOSKATOP TOYS
IV.HANNA JAKUBIUKDiament Radzyń Podlaski
   
KATEGORIA DO 10 LAT – 2011 r. FINAŁ
I.JULIA PREDKOTOP TOYS
II.KINGA GROTKOWSKATOP TOYS
III.ANTONINA SAMUŚTG Sokół Rzeszów
IV.MAJA MIKOŁAJEWSKAKlub Akrobatyki Sportowej Akro Sól Inowrocław
V.LENA MAJKAUKS PIRAMIDA
VI.ALEKSANDRA LUBASTG Sokół Rzeszów
VII.LENA WOCHNATOP TOYS
 POZA FINAŁEM 
 MILENA ROLADiament Radzyń Podlaski
 KORNELIA KULKATG Sokół Brodnica
 LAURA NITKATG Sokół Brodnica
 NATASZA CHOJNACKAP.M. Sparta Człuchów
 ADRIANNA ŻYŁAAkrobatyka Trójmiasto
 KLARA KOZAŃSKAAkademia Sportu Natalii Bocian
KATEGORIA DO 11 LAT – 2010 r. FINAŁ
I.LENA CHROBAKTOP TOYS
II.NADIA MACHLOWIECTOP TOYS
III.LAURA KULIŃSKATOP TOYS
IV.HANNA DOLOTTG Sokół Rzeszów
VAGATA MIKULSKAUKS PIRAMIDA
VI.NADIA NOWAKKlub Akrobatyki Sportowej Akro Sól Inowrocław
VII.MILENA GASPEROWICZP.M. Sparta Człuchów
 POZA FINAŁEM 
 ANNA KOCZKODAJDiament Radzyń Podlaski
 LAURA KOWALIKDiament Radzyń Podlaski
 ZUZANNA FERSZKEUKS PIRAMIDA
 LILIANNA SIMBITP.M. Sparta Człuchów
 ZUZANNA FIFIELSKAAkrobatyka Trójmiasto
 JULIA NOWAKAkademia Sportu Natalii Bocian
 MILENA KUJAWKAAkademia Sportu Natalii Bocian
KATEGORIA DO 12 LAT – 2009 r. FINAŁ
I.AGATA KAMYKTOP TOYS
II.EWA JANKOWSKATOP TOYS
III.WERONIKA PASTUŁATG Sokół Rzeszów
IV.DALIA BONALSKATOP TOYS
VWERONIKA RUTKOWSKAStowarzyszenie „Regionalni” Sandomierz
VI.ZOFIA KORPECKAUKS PIRAMIDA
 POZA FINAŁEM 
 HANNA BOGUTYNDiament Radzyń Podlaski
 LIWIA DUZOWSKAUKS PIRAMIDA
 ZOFIA SZCZUTOWSKATG Sokół Brodnica
 MAJA PAWŁOWSKAP.M. Sparta Człuchów
 ANNA LEWANDOWSKAAkrobatyka Trójmiasto
 NINA MICHALSKAAkrobatyka Trójmiasto
 WERONIKA NOWAKAkademia Sportu Natalii Bocian
 AMELIA WALCZAKKlub Akrobatyki Sportowej Akro Sól Inowrocław
 ANASTAZJA BARCZAKKlub Akrobatyki Sportowej Akro Sól Inowrocław
 ZUZANNA SZMYTKlub Akrobatyki Sportowej Akro Sól Inowrocław
 NATALIA WOJERZTG Sokół Rzeszów
 KAMILA WARCHOŁTG Sokół Rzeszów
 HANNA DYBAŚTOP TOYS
 ZOFIA STECP.M. Sparta Człuchów
   
   
KATEGORIA DO 12 LAT – 2009 r. CHŁOPCY  
1.ALAN KAŁAMAJAKlub Akrobatyki Sportowej Akro Sól Inowrocław
2.ALEKSANDER SKURCZP.M. Sparta Człuchów
3.MATEUSZ ŁOBACZDiament Radzyń Podlaski
   
KATEGORIA DO 13 LAT – 2008 r. FINAŁ
I.KORNELIA ŻBIKTOP TOYS
II.LAURA KOGUTTOP TOYS
III.ROZALIA PAWŁOWSKATOP TOYS
IV.GABRIELA HANUSTG Sokół Rzeszów
V.OLIWIA NIEDBAŁAUKS PIRAMIDA
VI.NATASZA FORMELATOP TOYS
VII.OLIWIA SŁUPCZEWSKATOP TOYS
 POZA FINAŁEM 
 KAROLINA ŁOBACZDiament Radzyń Podlaski
 GABRIELA WIERZBICKADiament Radzyń Podlaski
 SARA MAŁKIEWICZTG Sokół Brodnica
 NATALIA PIOTROWSKAAkrobatyka Trójmiasto
 MAJA DZIENCIELEWSKAUKS PIRAMIDA
 ZUZANNA MIELCZAREKTOP TOYS
 MAGDA RYCHTERTOP TOYS
   
KATEGORIA DO 14 LAT – 2007 r.  
   
1.GABRIELA KRAWIECKlub Akrobatyki Sportowej Akro Sól Inowrocław
2.MARIA GALANTKlub Akrobatyki Sportowej Akro Sól Inowrocław
   
KATEGORIA 15 + – 2006,2005,2004  
   
1.AMELIA CZARNECKATOP TOYS
2.JULIA SYCZTG SOKÓŁ Rzeszów
3.AMELIA TRACIAKTG SOKÓŁ Rzeszów
4.ZUZANNA JURASZTG SOKÓŁ Rzeszów
Visits:98 Total: 98689